Sprzedaż miodu Częstochowa

Prawdziwy miód już w Częstochowie!Miody jakie oferujemy pochodzą wyłącznie z naszych pasiek, miód bioaktywny.

Kupując nasz miód możecie być pewni ze otrzymujecie taki miód, jaki powinien być. Jeżeli w okolicach grudnia, czy też stycznia zabraknie nam miodu, to na pierwszy miód trzeba poczekać do maja.

Nocny transport uli z pożytku na pożytek (odległość czasami nawet około 150-200 km) to nie lada wyzwanie, dlatego jeśli nam  się uda przewieźć w jedną noc 36 uli, to jesteśmy zadowoleni. Czasami pożytki oddalone są od siebie o więcej 100 km, więc wracamy do domu dopiero nad ranem. Ile kosztuje wysiłku nocny transport wiedzą najlepiej pszczelarze z wędrownych pasiek.

Obracamy tylko woskiem własnym, pszczoły otrzymują wyłącznie węzę z własnego wosku, który wcześniej trafia do autoklawu w celu sterylizacji. Pozwala nam to utrzymywać całe pasieki w zdrowiu.


1. Sprzedaż miodu w Częstochowie - Api-inhalacje.plMiód to niezwykle odżywczy produkt, pełny niezbędnych dla zachowania zdrowia witamin, minerałów oraz enzymów trawiennych. Warto spożywać go zwłaszcza w przypadku schorzeń układu oddechowego oraz pokarmowego. Wpływa również na obniżenie poziomu złego cholesterolu, działa antybakteryjnie, przeciwwirusowo oraz przeciwgrzybicznie. W przeciwieństwie do cukru nie powoduje próchnicy i nie obciąża wątroby.

Warto jednak być świadomym tego, że takie właściwości wykazuje jedynie naturalny miód od pszczelarza. W Częstochowie i okolicach nigdy nie było o taki łatwo, dlatego zdecydowaliśmy się z żoną na założenie i prowadzenie dwóch pasiek, w których pozyskujemy naturalny miód najwyższej jakości, aby następnie móc go dostarczać mieszkańcom Częstochowy i okolic.

Miód – jak to robimy w naszej pasiece?

Prowadzimy z żona dwie pasieki wędrowne, w których mamy w sumie około 200 pszczelich rodzin produkcyjnych. Pszczoły na pożytki przewozimy w porze nocnej specjalnym autem z HDS-em. Nasze pożytki: zaczynamy od sadów (w okresie gdy kwitną drzewa owocowe), później w kolejności pszczoły wywozimy na rzepak, potem na akację i lipę oraz grykę. Ostatnim pożytkiem jest nawłoć, którą zostawiamy pszczołom na zimę.

Pracownia nasza posiada specjalistyczne urządzenia – takie jak: dwie miodarki, odsklepiarkę, czy też pompę do miodu, co pozwala nam pracować szybciej i wydajniej przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości pozyskiwanego miodu. Gdy miód odstoi w beczkach niezbędny okres czasu, nalewamy go do słoików specjalnym dozownikiem do miodu.

Sprzedaż miodu nieopodal Częstochowy

3. Miody Częstochowa - Api-inhalacje.plJeżeli mieszkasz w Częstochowie dobrym pomysłem będzie kupowanie miodu z pasieki zlokalizowanej   w niedalekiej odległości od Twojej miejscowości. Nasza pasieka Laszczych prowadzi sprzedaż miodu niedaleko Częstochowy, w  Kłobucku. Odwiedzając nas przekonasz się na własne oczy .

Przestrzegamy wszystkich norm unijnych odnośnie produkcji ekologicznego miodu. Ponadto przestrzegamy wszystkich norm w zakresie higieny na każdym etapie wytwarzania. Żadna pasieka prowadząca sprzedaż miodu w Częstochowie nie może chyba pochwalić się spełnieniem tych wszystkich standardów.

Odwiedź naszą pasiekę i zobacz jak pozyskujemy miód. Z Częstochowy masz kilka kroków!

2. Miód Częstochowa - Api-inhalacje.plNie kupuj nigdy miodu w ciemno, lecz upewnij się, że faktycznie charakteryzuje go wysoka jakość. Chcesz zobaczyć w jakich warunkach wytwarzamy miody? Częstochowa to doskonałe miejsce, z którego możesz do nas wyruszyć. Nasza lokalna pasieka jest zlokalizowana w Kłobucku, położonej od Częstochowy w odległości około 15 kilometrów. Zdołasz do nas dojechać samochodem w czasie zaledwie 10-15 minut.

Na miejscu możesz zobaczyć nasze ule, a także zadać nam dowolne pytanie dotyczące produkcji miodów. Chętnie pokażemy w jaki sposób pozyskujemy nasz miód. Celem naszym jest pozyskać tylko prawdziwy miód o najwyższych walorach smakowych. W naszej ofercie znajdziesz zarówno kwiatowe, jak i spadziowe naturalne miody pozyskane przy zachowaniu zasad higieny i wszelkich norm.

Jedyne co mi zostaje tu napisać to to ze nasz miód jest w 100 % prawdziwy, zas to co się wyprawia od jakiegoś czasu na runku ,to opadają ręce.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pasieki i zakupu pysznego miodu!

Podsumowanie
Data
Produkt / usługa
Sprzedaż miodu Częstochowa
Ocena
51star1star1star1star1star