Miód Kłobuck – Pasieka Łaszczych

Miód Kłobuck – Pasieka Łaszczych zapraszaMiody z rodzinnej pasieki w Kłobucku

„Sprzedaliśmy do tej pory  wiele  miodu. Nasi klienci to często ludzie starsi, kobiety w ciąży, matki z małymi dziećmi. Cieszymy się, że możemy zaoferować Państwu własny miód, na który nasze pszczoły i my cały sezon pracowaliśmy. Co bardzo ważne to wszystkie nasze miody są bioaktywne to takie ,które zwalczają bakterie w organizmie. W tej chwili pasieka liczy 200 uli, sam transport takiej ilości rodzin pszczelich, powiedzmy z pożytku rzepakowego na akacje, dwoma samochodami zajmuje nam 7 pełnych nocy. Zadbanie o taka pasiekę wymaga od nas dobrego zdrowia, wręcz formy olimpijskiej. Próbujemy z żoną coś wymyślić, lecz najprawdopodobniej będziemy zmniejszać pasiekę o połowę oczywiście nadal będziemy oferować nasz własny miód.”

Robert Łaszczych

Kłobuck, 2020


Kilka słów o miodzie

Miód Kłobuck - Api-inhalacje.plMiód jest produktem, który towarzyszy człowiekowi już od czasów starożytnych. Wzmianki na temat jego stosowania oraz na temat pszczół pochodzą między innymi ze starożytnego Egiptu, gdzie pszczoły były przedmiotem kultu, a miód składano w ofierze bogom. Poza Egiptem, wiemy iż pszczoły i miód miały szczególne znaczenie między innymi na terenie Izraela, a w starożytnej Grecji uznawano wręcz, iż pszczoły to boży posłańcy. I nic dziwnego, bowiem miód posiada niezwykłe właściwości, dzięki którym spożywające go osoby zyskują mnóstwo cennych dla organizmu witamin oraz minerałów. Dlatego też przez wieki stosowany był w lecznictwie, co z powodzeniem kultywuje się i dzisiaj, w XXI wieku! Nie bez przyczyny – jest on produktem wprost bezcennym dla osób chorujących na górne i dolne drogi oddechowe, a także dla naszego przewodu pokarmowego. To jednak nie koniec. Regularne spożywanie miodu obniża poziom złego cholesterolu, a także działa antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo i przeciwwirusowo. Warto więc wprowadzić go do swojej diety i cieszyć się jego niesamowitymi właściwościami.

Naturalny miód z pasieki Łaszczych Kłobuck

Zdając sobie sprawę ze wszystkich cennych właściwości miodu, w naszej pasiece zakupią Państwo wyłącznie miód naturalnego pochodzenia. Miód Kłobuck wykazuje wszystkie opisane właściwości prozdrowotne, a my możemy dostarczać go mieszkańcom okolic zarówno Kłobucka, jak i Częstochowy. Podkreślić jednak trzeba, iż nasz miód jest miodem w pełni naturalnym, dlatego też mogą być państwo pewni, iż w wasze ręce trafi produkt najwyższej jakości, który posiada nie tylko wspaniały smak i aromat, ale i wykazuje wszystkie opisane wcześniej właściwości.

Tak to się zaczęło…

Miód naturalny jest produktem, który uznać można za produkt na wagę złota. Niestety, w okolicach Kłobucka i Częstochowy często znalezienie takiego miodu było zadaniem niezwykle trudnym, a nawet i niemożliwym. Dlatego by zmienić tę tendencję, postanowiliśmy z żoną założyć własną pasiekę. Decyzja ta okazała się strzałem w dziesiątkę. Dziś pozyskujemy miód z własnej pasieki, a uściślając – z dwóch własnych pasiek. Dziś z dumą możemy powiedzieć, iż miód Kłobuck z pasieki Łaszczych to w pełni  naturalny miód o najwyższych właściwościach.

Poznajcie miody Kłobuck

Miody Kłobuck - Api-inhalacje.plNasze pasieki, to typowe pasieki wędrowne. Mamy w związku z tym mnóstwo obowiązków, które musi wykonać każdy pszczelarz. Jednym z nich jest wożenie rodzin pszczelich na pożytki (sady, rzepak, akacja i lipa, gryka, nawłoć na zimę) w okresie dojrzewania wspomnianych pożytków, co odbywa się zawsze nocą i specjalnym samochodem. Tym samym miody Kłobuck pozyskiwane z kłobuckiej pasieki, to miód akacjowy, lipowy, gryczany, rzepakowy oraz wielokwiatowy. Wszystkie są oczywiście miodami naturalnymi.

Jakość miodu z kłobuckiej pasieki Łaszczych

Jeśli szukają Państwo miodu, którego jakość jest więcej niż zadowalająca, z pewnością będziecie w stu procentach zadowoleni z produktów takich jak miody Kłobuck. Miód wielokwiatowy polecamy szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdyż zapobiega on oraz leczy przeziębienia i grypę. Z kolei nasze lipowe miody pozostawią na języku przyjemny, ostry smak z delikatną goryczką. Polecamy je również na jesienne chłody, bowiem podobnie jak miody wielokwiatowe świetnie sprawdzają się przy przeziębieniach i chorobach układu oddechowego. Kolejny miód to naturalny gryczany, posiadający bardzo silny aromat. Jest to miód, który kapitalnie nadaje się do wyrobu miodów pitnych, co w szczególności docenią miłośnicy tworzenia własnych mocniejszych napoi. Dla zwolenników bardzo słodkich miodów, mamy również nie lada gratkę, czyli miód rzepakowy o pięknym kremowym lub białym kolorze, w skrystalizowanej formie. Zaś osobom cierpiącym na choroby nerek i wątroby, a także serca i płuc polecamy szczególnie miody rzepakowe.

Sprzedaż miodu Kłobuck i okolice

Wszystkie osoby z Kłobucka, Częstochowy oraz z okolic tych miejscowości zapraszamy do zakupu bezpośrednio do naszej pasieki. Miód z naszej pasieki to miód naturalny, a to w jaki sposób działa nasza pasieka, mogą zobaczyć Państwo na własne oczy przyjeżdżając po słoik ze swoim ulubionym rodzajem miodu. Dzięki temu też przekonają się Państwo, w jak czystym ekologicznie miejscu znajduje się nasza pasieka. Śmiało powiedzieć można dzięki temu, iż każdy miód Kłobuck i miód Częstochowa, to produkt ekologiczny, produkowany z dala od fabryk, wysypisk śmieci, a także autostrad. Podczas produkcji przestrzegane są też wszystkie unijne normy, które odnoszą się do produkcji takiego właśnie ekologicznego miodu.

Sprzedaż miodu Kłobuck – jakie są możliwości, aby złożyć zamówienie? Sprzedaż miodu odbywa się nie tylko w sposób stacjonarny. Oferujemy także możliwość zamówienia miodu online, za pośrednictwem naszej strony internetowej. Sposób składania zamówienia jest bardzo prosty, podobnie jak późniejszy odbiór przesyłki, który deklarują Państwo na etapie finalizacji zamówienia. Mają Państwo możliwość odbioru osobistego z naszej pasieki, z paczkomatu, kiosku Ruchu, czy od kuriera, zamawiając miód do domu. Sprzedaż miodu Kłobuck, odbywa się wyjątkowo sprawnie, dlatego już niedługo po zamówieniu mogą Państwo cieszyć się smakiem ulubionego miodu.