Inhalacje powietrzem z ula

2. Inhalacje powietrzem z ula - Api-inhalacje.pl

Inhalacje powietrzem z ula

2. Inhalacje powietrzem z ula - Api-inhalacje.pl

 Nasza metoda to 3 do 4 minut wdychamy pszczele powietrze z ula ,który jest na zewnątrz za pomocą wentylatorka ,który jest zamontowany w ulu i zaciąga bardzo powoli powietrze . 3 do 4 uli na terapie to daje jakie 15 minut wdychania wonnego powietrza prosto z ula. Wdychając cieple ,wonne powietrze z ula przede wszystkim się uspokajamy. Powietrze to wnika do zatok, oskrzeli i płuc, bardzo pomaga każdemu. Inhalacje powietrzem z ula, inaczej wdychanie, to zabieg leczniczy  które ma właściwości pozytywnie wpływające na samopoczucie i zdrowie człowieka. I tak właśnie jest w przypadku inhalacji powietrzem z ula. Ma ono korzystny wpływ na ludzkie zdrowie – nie tylko profilaktycznie wzmacnia naszą odporność, ale też leczy różne choroby, na przykład katar sienny.

Inhalacja powietrzem z ula może odbywać się w dwojaki sposób. Pierwszy z nich to oddychanie powietrzem z „mobilnego” ula, który przeznaczony jest do takich kuracji. Można go kupić lub wydzierżawić i postawić w swoim ogródku. Jednak istnieje też metoda bardziej profesjonalna i o wiele bardziej skuteczna. Jest to kuracja w domkach specjalnie przystosowanych do apiterapii.

Inhalacje powietrzem z ula w specjalnym Domku Api

Domek Api to specjalny drewniany domek, w którym odbywają się inhalacje powietrzem pszczelim. Znajdują się tam zabezpieczone siatką ule, z których powietrze przez specjalne otwory przedostaje się do części ula przeznaczonej dla ludzi. W jednym domku jest kilka uli, co oznacza, że jest on zamieszkiwany przez kilka pszczelich rodzin, co daje nawet kilka tysięcy pszczół. Ule są całkowicie zabezpieczone, więc terapia ta nie uwzględnia bezpośredniego kontaktu pszczół z człowiekiem, jest całkowicie bezpieczna dla ludzi. W środku znajduje się kilka łóżek, co sprawia, że uczestnik terapii może odpocząć, zrelaksować się, nie oznacza to bowiem, że musi on spędzać czas bezczynnie. W środku można na przykład czytać książkę, wsłuchując się w przyjemne i uspokajające „bzyczenie” pszczół.

Podsumowanie
Data
Produkt / usługa
Inhalacje powietrzem z ula
Ocena
51star1star1star1star1star