Naturalny miód lipowy

Naturalny miód lipowy

Jeździmy od wielu lat w te same miejsca, czyli do sadu, na rzepak, akacje, lipę, grykę, nawłoc. Czasami tego miodu jest więcej czasami mniej, raz jest miód czystszy, odmianowy innym razem pszczoły noszą do ula to co akurat w pobliżu nektaruje.

Staramy się odwirowywać dojrzały miód choć zdarzało się na końcówce rzepaku że jednocześnie zaczęła akacja mocno nektarowac, wiec szybkie miodobranie i szybki nocny transport na akacje , którą mamy od nas 100 km.

Widząc jak trudno jest pozyskać prawdziwy miód oraz jak łatwo o kupno syropów ryzowych z którymi dobre laboratoria nawet maja kłopot, ponieważ Chińczycy już od dawna maja wszystkie metody badania miodu w swoich rękach

Proponuje znaleźć dobrego pszczelarz , który ma pszczoły i którego jest widać na pożytkach.

Naturalny miód lipowy - Api-inhalacje.pl Pasieka Laszczych

Naturalny miód lipowy 1.2kg

Cena: 60 zł

Naturalny miód lipowy - button 4

Miód lipowy naturalny w 100%

Naturalny miód lipowy to miód o wyraźnym zapachu lipy, ostry w smaku z lekką goryczką. W stanie płynnym ma kolor żółty lub zielonkawożółty. Po skrystalizowaniu ma kolor żółtopomarańczowy lub brunatny, cechuje się drobnoziarnistą, krupkowatą konsystencją.

Miód lipowy uważany jest powszechnie za najlepszy środek przy przeziębieniu, grypie, w chorobach przebiegających z wysoką temperaturą, schorzeniach dróg oddechowych. Działa antyseptycznie i uspokajająco. Dla wzmocnienia działania miodu lipowego z własnej pasieki najlepiej podawać go w herbacie z kwiatu lipowego, owocu maliny oraz w połączeniu z sokiem z cytryny lub mlekiem.