Sprzedaż miodu Częstochowa

Naturalny miód już w Częstochowie!

1. Sprzedaż miodu w Częstochowie - Api-inhalacje.plMiód to niezwykle odżywczy produkt, pełny niezbędnych dla zachowania zdrowia witamin, minerałów oraz enzymów trawiennych. Warto spożywać go zwłaszcza w przypadku schorzeń układu oddechowego oraz pokarmowego. Wpływa również na obniżenie poziomu złego cholesterolu, działa antybakteryjnie, przeciwwirusowo oraz przeciwgrzybicznie. W przeciwieństwie do cukru nie powoduje próchnicy i nie obciąża wątroby.

Warto jednak być świadomym tego, że takie właściwości wykazuje jedynie naturalny miód od pszczelarza. W Częstochowie nie jest o taki łatwo, co ma związek z zanieczyszczeniem powietrza i gleby w tym mieście. Wielokrotnie w ciągu roku dochodzi tutaj do przekroczenia dopuszczalnych norm stężenia pyłków zawieszonych oraz innych szkodliwych substancji. Taki stan rzeczy jest spowodowany zwłaszcza przez spaliny samochodowe, fabryki oraz mieszkańców spalających opał w nieekologicznych piecach. W efekcie zanieczyszczenia te przedostają się do miodu i nie jest on już tak zdrowy jak produkt z lokalnej pasieki.

Sprzedaż miodu nieopodal Częstochowy

3. Miody Częstochowa - Api-inhalacje.plJeżeli mieszkasz w Częstochowie, nie będzie zatem dobrym pomysłem kupowanie miodu z pasieki zlokalizowanej w tej miejscowości. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest udanie się po naturalny miód do wiejskiego pszczelarza. Nasza pasieka Laszczych prowadzi sprzedaż miodu niedaleko Częstochowy, w niewielkiej miejscowości Kłobuck. Odwiedzając nas przekonasz się na własne oczy, że produkujemy miód z dala od fabryk, wysypisk śmieci, kotłowni czy dróg szybkiego ruchu.

Przestrzegamy wszystkich norm unijnych odnośnie produkcji ekologicznego miodu. Dokarmiamy pszczoły jedynie naturalnym pożywieniem, rezygnując z podawania im hormonów, antybiotyków czy sztucznej sacharozy. Zarazem nasze ule powstają jedynie z drewna i słomy – nie używamy żadnych toksycznych klejów ani farb. Rośliny przeznaczone na pożytki są natomiast wolne od pestycydów i innych szkodliwych środków ochrony roślin. Ponadto przestrzegamy wszystkich norm w zakresie higieny na każdym etapie wytwarzania. Żadna pasieka prowadząca sprzedaż miodu w Częstochowie nie może pochwalić się spełnieniem tych wszystkich standardów.

Odwiedź naszą pasiekę i zobacz jak produkujemy miody. Z Częstochowy masz kilka kroków!

2. Miód Częstochowa - Api-inhalacje.plNie kupuj nigdy miodu w ciemno, lecz upewnij się, że faktycznie charakteryzuje go wysoka jakość. Chcesz zobaczyć w jakich warunkach wytwarzamy miody? Częstochowa to doskonałe miejsce, z którego możesz do nas wyruszyć. Nasza lokalna pasieka jest zlokalizowana w małej wiejskiej miejscowości Kłobuck, położonej od Częstochowy w odległości 17 kilometrów. Zdołasz do nas dojechać samochodem w czasie około 20 minut.

Na miejscu możesz zobaczyć nasze ule, porozmawiać z sąsiadami, a także zadać nam dowolne pytanie dotyczące produkcji miodów. Chętnie pokażemy w jaki sposób je wytwarzamy na każdym etapie – począwszy od uprawy roślin na pożytki, dokarmianie pszczół, wirowanie i filtrowanie miodu, a kończywszy na jego umieszczaniu w słoikach i etykietowaniu. W naszej ofercie znajdziesz zarówno kwiatowe, jak i spadziowe miody. Częstochowskie pasieki mogą nam tylko pozazdrościć wysokiej jakości naszych produktów!

Podsumowanie
Data
Produkt / usługa
Sprzedaż miodu Częstochowa
Ocena
51star1star1star1star1star