Miód od pszczelarza

Miód od pszczelarza

zdrowie z lokalnej pasieki

Oferujemy naturalny miód z własnej pasieki, który pozyskiwany jest z uwzględnieniem wytycznych rozporządzenia Komisji Europejskiej Dz.U.L 189 20.7.2007 s.1 Art.13 rozp.889. Miód od pszczelarza z pasieki Łaszczych jest pozbawiony konserwantów, sacharozy czy sztucznych wzmacniaczy smaku. Dzięki temu zachowuje wysoką aktywność biologiczną i zawiera w swoim składzie bogactwo witamin, minerałów, aminokwasów oraz enzymów trawiennych. Warto stosować go w swojej kuchni zarówno ze względu na walory smakowe, jak i zdrowotne. Miód od pszczelarza działa wzmacniająco na organizm, zwalcza infekcje, podnosi odporność, a także jest pomocny w schorzeniach układu pokarmowego, oddechowego oraz krwionośnego. Poza tym jego regularne spożywanie pomaga obniżyć ciśnienie tętnicze oraz poziom złego cholesterolu LDL we krwi.

miód pszczelarzaZachowujemy najwyższą dbałość nawet o najmniejsze detale na każdym etapie wytwarzania miodu naturalnego – uprawy roślin na pożytki, dokarmiania pszczół, odbierania i przewożenia miodu, a także jego wirowania, filtrowania i umieszczania w słoikach. Nasze pszczoły pobierają nektar oraz spadź wyłącznie z roślin uprawianych ekologicznie – bez zastosowania chemicznych środków ochronnych, takich jak pestycydy. Używany przez nas wosk – zgodnie z przepisami unijnymi – nie zawiera jakichkolwiek środków roztoczobójczych, a pszczoły nie przyjmują żadnych antybiotyków.

Poza tym wybierając naturalny miód od pszczelarza z lokalnej pasieki Łaszczych możesz być pewien, że w najbliższej okolicy nie zostały przekroczone normy pod względem skażenia wód, gleby czy wody. Nasze ule są bowiem położone z dala od autostrad, dróg miejskich, zakładów przemysłowych czy wysypisk śmieci. Powstały one wyłącznie z naturalnych materiałów – drewna oraz słomy. Nie stosujemy również żadnych toksycznych farb ani klejów. Pieczołowicie pilnujemy poza tym, aby w trakcie wykonywanych prac były przestrzegane rygorystyczne zasady higieny. Otrzymujesz więc całkowicie czysty miód, bez zawartości jakichkolwiek zanieczyszczeń.

Gdzie kupić miód od pszczelarza?

sprzedaż miodu online oraz bezpośrednia

Oferujemy wiele możliwości zakupu naturalnego miodu z naszej lokalnej pasieki. Można dokonać jego zamówienia wypełniając krótki formularz, przesyłając zapytanie na adres mailowy agnieszkalaszczych @ gmail.com lub kontaktując się z nami pod numerem telefonu 513 240 212. Zachęcamy również do osobistego odwiedzenia pasieki Łaszczych na terenie Kłobucka. Pozwoli to przekonać się na własne oczy, w jakich warunkach wytwarzamy naturalny miód od pszczelarza. Sprzedaż może być również poprzedzona osobistą rozmową z właścicielami pasieki. Przy okazji można będzie skorzystać z naszej unikatowej usługi – inhalacji powietrzem pszczelim w naszym domu inhalacyjnym.

miód od pszczelarza sprzedażW naszej ofercie znajdziesz miód pszczeli spadziowy oraz wiele rodzajów miodu nektarowego – między innymi lipowy, akacjowy, rzepakowy, gryczany czy wielokwiatowy. Każdy z nich cechuje się specyficznym smakiem oraz niepowtarzalnymi właściwościami zdrowotnymi. Naturalny miód lipowy jest ostry w smaku i posiada wyczuwalną goryczkę. Poleca się go zwłaszcza w stanach przeziębienia i grypy. Delikatnie piekący smak wyróżnia gryczany miód od pszczelarza. Sprzedaż tego rodzaju miodu jest kierowana przede wszystkim do osób z anemią oraz różnego typu chorobami układu krwionośnego. Miód rzepakowy z lokalnej pasieki to zaś produkt o słodkim smaku, polecany przy schorzeniach układu pokarmowego. Naturalny miód akacjowy jest najlepszy na problemy z metabolizmem, funkcjonowaniem układu moczowego oraz w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Słodki miód wielokwiatowy zalecamy natomiast w celu zapobiegania przeziębieniom i grypie. Spożycie miodu spadziowego powinny ponadto na stałe włączyć do swojej diety osoby zmagające się z chorobami układu oddechowego.

Cena miodu od pszczelarza

Cena idzie w parze z jakością

Jeżeli chcesz zyskać doskonałe wartości odżywcze oraz wyśmienity smak miodu od pszczelarza, cena nie powinna stanowić wówczas dla Ciebie najważniejszego kryterium. Warto mieć na uwadze, że w supermarketach są zwykle sprzedawane sztuczne, wysoko przetworzone miody. Powstają one z wykorzystaniem sacharozy, konserwantów, barwników oraz wzmacniaczy smaku. Na etapie wytwarzania takiego miodu, pszczoły przetwarzają syrop cukrowy. Finalny produkt jest zatem ubogi w witaminy oraz cenne enzymy trawienne.

miód od pszczelarza cenaChcesz nabyć miód od pszczelarza w cenie konkurencyjnej względem innych lokalnych pasiek? Decydując się na zakupy u nas na pewno nie przepłacisz, a otrzymasz naturalny miód najwyższej jakości. Wszystkie rodzaje miodu rozlewamy do szklanych słoików, które dokładnie etykietujemy, zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej. Na etykiecie znajdziesz zatem takie informacje jak miejsce pochodzenia miodu, wartość odżywcza, termin przydatności, data rozlewu, a także warunki przechowywania. Naturalne miody umieszczamy w słoikach, a ich waga wynosi 1,2 kg. Ile przyjdzie Ci zapłacić za miód od pszczelarza? Cena miodu rzepakowego wynosi aktualnie 30 zł. Miód gryczany, akacjowy, wielokwiatowy oraz lipowy sprzedajemy natomiast w cenie 35 zł. Pozyskiwanie miodu to nasza wieloletnia pasja, dlatego możesz być pewien, że otrzymujesz zdrowy i pyszny produkt, który powstał z zachowaniem wszelkich standardów dbałości.

Podsumowanie
Data
Produkt / usługa
Miód od pszczelarza
Ocena
51star1star1star1star1star