Miód akacjowy naturalny

Naturalny miód akacjowy

Akacja to jest nasz drugi pożytek w sezonie. Zdarzały się na tym pożytku takie dni ze mocne rodziny potrafiły w kilka dni zalać cały korpus miodem akacjowym. Na filmiku nalewamy dojrzały miód akacjowy ze stożkiem.Naturalny miód akacjowy - Api-inhalacje.pl Pasieka Laszczych

Naturalny miód akacjowy 1.2kg

Cena: 50 zł

Naturalny miód akacjowy - button 1

Naturalny miód akacjowy produkowany w naszej pasiece ma delikatny zapach kwiatu akacji. W stanie płynnym naturalny miód akacjowy ma kolor bezbarwny lub jasno słomkowy. Przez długi okres czasu nie ulega krystalizacji, a po skrystalizowaniu przybiera kolor jasno słomkowy lub kremowy.

Miód akacjowy odznacza się znacznie większą zawartością sacharozy niż wszystkie inne miody nektarowe. Szczególnie lubiany przez dzieci i dedykowany dla cukrzyków – łatwo przyswajalny, stosowany w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego, pozytywnie wpływa na układ krążenia i naczynia wieńcowe, stabilizuje ciśnienie krwi, hamuje procesy miażdżycowe, poprawia metabolizm tłuszczowy wątroby, wspiera pracę pęcherzyka żółciowego, jest pomocny w schorzeniach nerek i układu moczowego, a ponadto łagodzi kaszel.